Marcopol / strona główna

Apie mus

„Marcopol“ yra pagrindinis jungiamųjų elementų gamintojas ir tiekėjas, siūlantis didelį gaminių asortimentą, skirtą daugeliui pramonės šakų Lenkijoje ir visame pasaulyje. Firma, įkurta 1985 metais, šiandien yra savo sektoriaus lyderė, turinti skyrius 12 Lenkijos miestų ir filialus Lietuvoje, Estijoje ir Rusijoje.

„Marcopol“ siūlomi gaminiai išsiskiria aukščiausia kokybe, patvarumu ir pagaminimo tikslumu. Jie atitinka net reikliausių Klientų lūkesčius baldų gamybos, statybos, elektrotechnikos ir motorizacijos priemonių gamybos sektoriuose. Dėl išplėtoto ir lanksčiai veikiančio pardavimo tinklo mūsų gaminiai pasiekia ir dideles gamyklas, ir mažesnes įmones bei firmas, taip pat ir individualius klientus.

Mūsų sėkmę lemia trys veiksniai: daugiametė patirtis, reikiamos specializacijos darbuotojai ir pažangiosios technologijos, naudojamos gamybos, kontrolės ir logistikos procesuose. Bendradarbiaudami su geriausiomis firmomis Lenkijoje ir užsienyje įgijome reikšmingą konkurencinę persvarą – taigi „Marcopol“ tapo stipria, dinamiškai plėtojama įmone, kurioje dirba apie 500 žmonių.

Nuolat plečiantis mūsų klientų geografijai, ypatingas dėmesys skiriamas visapusiškam aptarnavimui - nuo užsakymo iki operatyvaus pristatymo. Įmonės produkto vadybininkų profesionalumą vertina visi klientai. 2007 m. pradėjusi veiklą Lietuvoje UAB „Marcopol Baltija“ sparčiai plečiasi ir auga.

Šiandien „Marcopol Baltija“ viena iš pirmaujančių prekybos įmonių Lietuvoje tvirtinimo elementais, varžtais bei sraigtais, galinti pasiūlyti :
  • plačiausią produkcijos asortimentą savo klientams;
  • lanskčią kainų politiką;
  • profesionalių produkto vadybininkų darbą;
  • operatyvų užsakymų pristatymą visoje Lietuvoje;
  • garantuojanti gaminių kokybę, atitinkančią ES standartus.
Esame markė, kuri jungia.
 
Litwa Marcopol
Marcopol Baltija